• Dzień Kobiet

• Społeczność Uczniowska w dniu wczorajszym świętowała Dzień Kobiet.💐 💐Z tej okazji męską część Samorządu Szkolnego wspólnie z chętnymi chłopcami przygotowała program artystyczny dedykowany wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole oraz uczącym się koleżankom.Trzeba przyznać, że chłopaki odegrali swoje role bezstresowo i z humorem.A program artystyczny bardzo spodobał się widzom, o czym świadczyły gromkie brawa.Któż wie😉, ale może przed chłopcami odkrywa się nowe wyzwanie: KABARETOWE TOURNEE. 😊Chłopaki ! BRAWO WY !

• Spotkanie z panią pielęgniarką

• W piątek nasza pielęgniarka szkolna przeprowadziła z uczniami pogadanki na temat: jak postępować żeby uniknąć zakażenia bakteriami i wirusami? oraz jak zabezpieczyć się przed chorobą wirusową?Oprócz tego dzieci poznały i trenowały schemat prawidłowego mycia rąk, co okazało się dla niektórych trudnym zadaniem😊.Pamiętajmy jednak o jednym: mycie rąk jest ważne nie tylko w okresie grypowym, ale przez cały czas. I nie panikujmy ani nie bagatelizujmy tych rad, tylko postępujmy z rozwagą, a wszystkim nam to wyjdzie na zdrowie😏.

• Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

• Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego obchodzony jest 21lutego. Data ta ma przypominać o różnorodności językowej. Podstawowym celem tego święta jest zwiększanie świadomości znaczenia języka i kultury oraz budowanie porozumienia opartego na dialogu.