• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

• “Najlepszym spadkiem, jaki możemy pozostawić naszym dzieciom, są szczęśliwe wspomnienia.”

Nadszedł szczególny dzień, bo koniec roku szkolnego to wyjątkowy czas nie tylko dla uczniów, ale również dla rodziców, nauczycieli, a także pracowników szkoły. Doskonale wiemy, że te ostatnie miesiące nie należały do łatwych i przyjemnych. Zostaliśmy postawieni przed ogromnym wyzwaniem, jakim była nauka zdalna. Choć było to na nas ogromne zaskoczenie i nie byliśmy na to gotowi wszyscy możemy być z siebie dumni, że pomimo różnych przeciwności losu daliśmy radę. Nauka on line pokazała nam jak bardzo ważne są bezpośrednie relacje z drugim człowiekiem. W czasie epidemii koronawirusa nasz kontakt sprawdzał się tylko do strefy wirtualnej, a to już nie to samo. Udacie się teraz na zasłużony wypoczynek, a my wciąż pamiętamy wrzesień i pierwsze dni nauki w szkole. Kochani Uczniowie! Po takim wysiłku koniecznym wydaje się napełnienie i ciał i ducha słońcem, siłą, pozytywną energią która pozwoli Wam pracować w kolejnym roku szkolnym.

Drodzy Absolwenci,Wspólnie przeżywaliśmy chwile sukcesów, słabości, porażek. Ale cóż coś się kończy, aby zaczęło się coś innego. Czekają Was nowe wyzwania, i coraz bardziej dorosły świat. Tylko nie rozpędzajcie się z tą dorosłością, wierzcie nam zdążycie. Uczcie się dokonywać mądrych wyborów, które pozwolą Wam spełnić oczekiwania i marzenia. Myślę, że zachowacie o nas dobre wspomnienia i nie zapomnicie, że Wasze losy będą nas zawsze interesować.

Teraz czeka na Was wszystkich czas najwspanialszy i najradośniejszy – wakacje. Życzymy Wam, aby były udane, pełne wrażeń i dobrych emocji, ale przede wszystkim bezpieczne!

Niech zabrzmi ostatni dzwonek! Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor Szkoły oraz nauczyciele