• "Myśliwi - Dzieciom, Dzieci - Zwierzętom"

• W minionym tygodniu zawitali do nas myśliwi z Koła Łowieckiego nr 60 "Szarak". Pan Kaczmarek i Pan Błachowiak opowiedzieli w interesujący sposób na czym polega ich praca oraz o swoim podstawowym obowiązku jakim jest troska o las.

Na zakończenie przedszkolaki, starszaki oraz uczniowie klas I - III otrzymali wyjątkowe upominki. Spotkanie odbyło się w ramach programu "Myśliwi - Dzieciom, Dzieci - Zwierzętom"

• "Duży czy mały dzisiaj świętuje,

dziś każdy jest dzieckiem i się raduje.

Małych przyjemności, wielkich miłości,

zdrowia, szczęścia i przyjemności.

Każdemu życzymy tego, co potrzebuje,

niech w Dniu Dziecka nawet dorosły króluje!"

Nasi Wychowankowie ten dzień mimo pochmurnej pogody spędzali bardzo pogodnie

• Warsztaty

• Uczniowie klasy drugiej i trzeciej uczestniczyli w warsztatach o segregacji odpadów, organizowanych przez Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera w Poznaniu. Otrzymaliśmy certyfikat uczestnictwa oraz naklejki z hasłami: Segregujesz sztuczne tworzywa? To dla Ziemi pomoc prawdziwa! Mam osobistą eko kulturę, zbieram makulaturę.

• Egzamin ósmoklasisty

• Nasi ósmoklasiści są po pierwszych w Ich życiu egzaminach. Teraz już tylko ostatnia prosta, walka o jak najlepsze oceny, zakończenie roku i wybór szkoły przyszłości.

Życzymy powodzenia!

• Szkolny ogródek

• Nadrabianie zaległości w szkolnym ogródku. Maj jest bardzo kapryśny, ale udało się znaleźć okno pogodowe. Uczniowie z klasy 7 chętnie zaangażowali się w prace ogrodnicze. Czekamy teraz na plony