• Wizyta strażaków

• W dniu dzisiejszym w naszej szkole gościliśmy druhów OSP "CIECH SODA POLSKA".🚒 Panowie strażacy: Łukasz, Paweł i Krzysztof👨‍🚒👨‍🚒 👨‍🚒spotkali się z dziećmi z dwóch grup wiekowych: z klasamiI-III oraz grupami przedszkolnymi.W obu grupach uczniowie wysłuchali pogadanek na temat pracy i odpowiedzialności strażaka oraz zapoznali się z częścią wyposażenia i ubiorem każdego strażaka.Druhom OSP- Janikowo dziękujemy za przekazaną wiedzę i dostarczenie niezapomnianych wrażeń.😉

• Dzień Komisji Edukacji Narodowej

• Dziś cała Społeczność Uczniowska wspólnie z Dyrektorem, Gronem Pedagogicznym i Pracownikami Szkoły zebrała się na sali gimnastycznej, aby móc wspólnie świętować Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Po życzeniach złożonych przez Samorząd Uczniowski każda klasa przedstawiła własny program artystyczny. Nasi uczniowie doskonalenie wczuli się w role życząc przy tym: sił, zdrowia, cierpliwościi satysfakcji z wykonywanej pracy.Uczniom i Rodzicom dziękujemy 💐za pamięć o wszystkich pracownikach szkoły, natomiast chętnych zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• VII Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej

• 12 października br. w Jaksicach odbył się VII Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej. Dwie uczennice: Katarzyna Szcześniak i Anna Kościelna reprezentowały naszą szkołę. Obie dziewczynki zajęły III miejsce, każda w swojej kategorii wiekowej. Jesteśmy z nich dumni.

• Dzień Pieczonego Ziemniaka 2019

• Dzień Pieczonego Ziemniaka 2019 za nami! Nie było nam dziś ani ciepło, ani słonecznie. Jesienny deszcz pokrzyżował nam plany. Konkurencje sportowe odbyły się na sali gimnastycznej, a konsumpcja ziemniaków w salach lekcyjnych. Mimo to, wszystkim bardzo smakowały upieczone w ognisku ziemniaki z masłem i solą oraz pyszny twarożek. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie potrzebnych produktów oraz pomoc w organizacji. Serdeczne podziękowania składamy tym Rodzicom, którzy w szczególny sposób włączyli się w przygotowania oraz dostarczyli ziemniaki, drewno, talerzyki, widelce, kubki. Są to: rodzice Zuzi Nowickiej, Franka Sobla, Mai i Huberta Hulisz, Mikołaja Steczyka, Agaty Pazderskiej, Wiktorii i Kai Stoleckiej, Franka Wojciechowskiego, Kasi Szcześniak i Agaty Racław. Bardzo dziękujemy!